Z nami zaczyna się Twoja najłatwiejsza podróż. Z punktu A do punktu B w bezpieczny sposób i w dobrym stylu.

tour

Wycieczki oraz atrakcje turystyczneEvent Transfers, specjalizujący się w wycieczkach - głównie w okolicach Krakowa - dostarcza wysokiej jakości usług turystycznych (w tym wycieczek jednodniowych), do niezwykłych miejsc w Polsce, jak Wieliczka, Oświęcim, Zakopane. Twój kierowca odbierze Cię i pomoże, byś spokojnie i bezpiecznie dotarł w wybrane przez siebie miejsce. Dodatkowo oferujemy transport z/na lotnisko.

Bilety nie są wliczone w cenę.
tickets

Koncerty, Targi, Wydarzenia kulturalneOd koncertu do wieczoru w teatrze, Event Transfers, jest słusznym wyborem podróżowania z dowolnego miejsca, do celu. W Event Transfers, wszyscy jesteśmy zaangażowani byś dotarł bez komplikacji w wybrane przez Ciebie miejsce.


Bilety nie są wliczone w cenę.
hen and stag

Wieczory panieńskie i kawalerskie


Przetańcz całą noc i skosztuj pysznego drinka, jednocześnie odwiedzając niesamowite krakowskie zakamarki. Jesteś w idealnym miejscu do świętowania na wieczorze panieńskim/kawalerskim. Korzystaj, a my odbierzemy Cię z dowolnego miejsca by bezpiecznie przewieźć Cię do Twojego punktu docelowego. Pomagamy również w odbiorze uczestników imprezy z lotniska.
weding

Ślub


Dla Gości przybywających na Twoją ceremonię ślubną, nie musisz martwić się organizacją transportu różnymi samochodami. Skoncentruj się na tym wyjątkowym dla siebie dniu, a my zajmiemy się resztą. Twoi Goście dotrą bezpiecznie i na czas we wskazane miejsce. W razie zapotrzebowania zapewnimy nawet odbiór z lotniska, a po wszystkim pomożemy zdążyć na samolot powrotny.

O nas

Event Transfers współpracuje z profesjonalistami swojej branży. Zrobimy co w naszej mocy by dotarcie do Twojego punktu docelowego, odbyło się zgodnie z planem, w wygodny dla Ciebie sposób. Dokądkolwiek zmierzasz, jesteśmy tutaj by ułatwić Ci dotarcie do Twojego punktu przeznaczenia.

Oferujemy również transport z lub na lotnisko.


Bilety nie są wliczone w cenę.
polski